YOKOHAMA CZ

YOKOHAMA Tyre Care Free Package

12 měsiční TYRE CARE FREE PACKAGE

YOKOHAMA TYRE CARE FREE PACKAGE se vztahuje na ADVAN SPORT V105 a V107 a na BluEarth zimní pneumatiky V905, V906 a pneumatiky All Season AW21.

Pneumatiky ADVAN SPORT V105, V107 patří k vlajkovým výrobkům firmy YOKOHAMA.
Tato technologie pneumatik se zkouší na světových závodních dráhách a vyvíjí se pro silniční provoz. Přední výrobci vozidel a tuneři instalují pneumatiky ADVAN SPORT již do prvního vybavení.

Zimní pneumatiky BluEarth V905, V906 a celoroční pneumatiky BluEarth-4S AW21 patří k pneumatikám společnosti YOKOHAMA s nejnovější technologií a filozofií BluEarth, které jsou zvláště ohleduplné k životnímu prostředí. YOKOHAMA při výrobě pneumatik sází na použití solární energie, získávání energie z procesů recyklace apod.
Nákupem pneumatik YOKOHAMA jste se rozhodli pro výrobek vysloveně vysoké kvality. Ale i zde může nastat takzvaná „porucha pneumatiky“!

V případě poškození pneumatiky vjezdem nebo nájezdem obdržíte prostřednictvím TYRE CARE FREE PACKAGE od společnosti YOKOHAMA Europe GmbH, který platí po dobu 12 měsíců, za následujících podmínek náhradu Vaší poškozené pneumatiky ADVAN SPORT V105, V107 nebo BluEarth*Winter V905, V906 nebo BluEarth-4S AW21:

  • TYRE CARE FREE PACKAGE je platný ode dne zakoupení ADVAN SPORT V105, V107 nebo BluEarth*Winter V905, V906 nebo BluEarth-4S AW21 (Datum koupě) u zúčastněného dealera.
  • V případě poškození pneumatiky (vjezdem/nájezdem) do dvanácti měsíců po datu koupě Vám nahradíme Vaše pneumatiky ADVAN SPORT V105, V107 nebo BluEarth*Winter V905, V906 nebo BluEarth-4S AW21, jestliže hloubka zůstatkového profilu poškozené pneumatiky činí >= 4 mm. Bezplatnou náhradní pneumatiku Vám ‚vydají v obchodě s pneumatikami (Váš prodejce pneumatik).
  • Náklady na montáž, likvidaci staré pneumatiky a případně nezbytný odtah resp. náklady související s poruchou pneumatiky nejsou součástí balíčku.
  • Z tohoto YOKOHAMA TYRE CARE FREE PACKAGE jsou vyňata úmyslně nebo hrubou nedbalostí způsobená poškození pneumatiky.

Nutnými předpoklady pro dodání náhradní pneumatiky jsou:

  • Předložení faktury o koupi (v kopii) u zúčastněného dealera pro doložení doby 12 měsíců
  • Prohlídka zakoupené pneumatiky v příslušném obchodě s pneumatikami (Váš prodejce pneumatik).
  • Obraz škody odpovídá výše uvedeným poškozením
  • Hloubka zbývajícího profilu > = 4 mm
  • Vyplacení hotovosti je vyloučeno

TYRE CARE FREE PACKAGE je dobrovolnou službou ze strany spol. YOKOHAMA Europe GmbH za uvedených podmínek. Zákonná záruka a ručení za výrobek zůstávají nedotčeny. Platí německé právo. Povinná ustanovení aplikovaného práva bez výše uvedené volby práva zůstávají nedotčeny.

Pokud byste chtěli využít bezstarostný balíček pneumatik, kontaktujte při nákupu svých nových pneumatik z výše uvedené produktové řady některého ze zúčastněných prodejců:

Informace o datu začátku a ukončení výroby těchto pneumatik, informace o označení typu pneumatiky a další technické aspekty naleznete v oficiálním informačním listu o výrobku, který můžete obdržet od svého prodejce pneumatik. Odkaz na veřejnou část evropské databanky výrobků pro energetické štítky (EPREL) je poskytován i prostřednictvím webové stránky YOKOHAMA (www.yokohama.eu). Dále si můžete prostřednictvím www.yokohama.eu/tyrepedia/tyre-labelling zadánímpožadované velikosti pneumatiky (search by tyre size) nebo uvedením profilu pneumatiky (search by tyre name) prohlédnout a vytisknout příslušný EU štítek pneumatiky.