YOKOHAMA CZ

Propagace Decathlon

YOKOHAMA Happy Shopping Moments

Šťastné chvíle při nákupu

Při koupi letních nebo celoročních pneumatik YOKOHAMA u zúčastněného prodejce získáte Decathlon shopping voucher do 900 CZK*.

S pneumatikami značky YOKOHAMA jste vždy skvěle vybaveni. Nezáleží na tom, jaké je počasí nebo jaká je silnice – pneumatiky značky YOKOHAMA jsou na cestách dokonalým společníkem. Bez ohledu na to, jak se pohybujete nebo kam se vydáváte.

Pokud si u zúčastněného prodejce v období od 15.3.2022 do 31.5.2022 koupíte sadu 4 letních nebo celosezónních pneumatik značky YOKOHAMA pro osobní automobil nebo transportér, obdržíte dárkovou kartu Decathlon v hodnotě až 900 CZK*, kterou můžete použít k nákupu v obchodech Decathlon dle svého výběru. Decathlon je jedním ze světových lídrů v oblasti sportovního vybavení, takže se nepřesunujte jen autem, začněte se hýbat i vy!

*Hodnota dárkové karty:
16 palců = 650 CZK k sadě pneumatik
od 17 palců = 900 CZK k sadě pneumatik

Stáhněte si leták

Jak to funguje:

 1. Propagační období
  Kupte si u zúčastněného prodejce po celé České republice v období od 15.3.2022 do 31.5.2022 4 letní nebo celosezónní pneumatiky značky YOKOHAMA pro osobní automobil nebo transportér.
 2. Registrační období
  Navštivte webovou stránku kampaně www.yokohama.cz a zaregistrujte se v období od 15.3.2022 do 15.6.2022 požadovanými osobními údaji a dokladem o nákupu, který jasně prokazuje datum a místo nákupu propagační sady pneumatik.
 3. Vaše odměna
  Obdržíte dárkovou kartu Decathlon v hodnotě až 900 CZK, kterou můžete použít k nákupu v obchodech Decathlon dle svého výběru do 15.3.2024. Po nákupu se registrujte na této webové stránce požadovanými osobními údaji a kopií účtenky.

Jak se účastnit?

Svou registraci musíte zaslat od 15.3.2022 nejpozději do 15.6.2022.

Požadované osobní údaje:

 • Jméno a příjmení
 • Platná e-mailová adresa
 • Nahraný doklad o koupi (fotografie, naskenovaná kopie nebo PDF), který jasně prokazuje nákup propagačního produktu, místo a datum nákupu.

Vaši registraci ověříme nejpozději do 5 pracovních dnů.
Pokud zcela splníte všechny podmínky účasti, obdržíte potvrzující e-mail s dárkovou kartou Decathlon ve formě PDF přílohy na poskytnutou e-mailovou adresu.

Podrobné informace o podmínkách účasti na této propagační akci naleznete na adrese:
cz.happy-shopping-yokohama.com/terms

Podmínky

 1. Všeobecné podmínky níže platí pro kampaň YOKOHAMA
  „Happy Shopping“ 2022 (dále jako „propagační akce“).
 1. Organizátorem kampaně je společnost YOKOHAMA Europe GmbH (dále jen „společnost YOKOHAMA“) se sídlem Monschauer Straße 12, 40549 Düsseldorf, Německo. Tato společnost uděluje právo společnosti TLC Marketing, Promotion und Incentive GmbH (dále jen „společnost TLC“) technicky naplnit a realizovat tuto propagační akci. V případě dotazů souvisejících s propagační akcí se obracejte na happy-shopping-yokohama@tlcrewards.com
 2. Z důvodu lepší čitelnosti následující odstavce nepoužívají rodově vyvážené gramatické konstrukce, veškerá označení osob se však vždy vztahují i na osoby ženského pohlaví a osoby s nebinární genderovou identitou.
 3. Právo na účast na této propagační akci mají pouze zletilé fyzické osoby bez omezení svéprávnosti, které sídlí v České republice. Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti TLC Marketing, Promotion und Incentive GmbH a zaměstnanci společnosti YOKOHAMA Europe GmbH. Právo na účast na této propagační akci se ověřuje na základě informací, které spotřebitelé uvedou při registraci na propagační webové stránce cz.happy-shopping-yokohama.com.
 4. Účast spotřebitele
  4.1 Pro účast na této propagační akci je vyžadováno internetové připojení a platná e-mailová adresa. Navíc je nutné splnit následující podmínky: Spotřebitelé zakoupí u zúčastněného prodejce v období od 15.3.2022 09:00 SEČ do 31.5.2022 23:59 SEČ sadu 4 letních nebo celosezónních pneumatik značky YOKOHAMA.

Při registraci musejí spotřebitelé uvést následující informace:

 • jméno a příjmení **
 • platná e-mailová adresa**
 • doklad o koupi (fotografie, naskenovaná kopie nebo PDF),
  který jasně prokazuje nákup propagačního produktu, místo a datum nákupu**
  ** povinné pole

Společnost TLC ověří informace poskytnuté během registrace a nahraný doklad o nákupu, aby ověřila právo na účast a splnění výše uvedených lhůt nejpozději do 5 pracovních dnů. Pokud budou všechny podmínky splněny, společnost TLC zašle oprávněnému účastníkovi potvrzující e-mail, včetně nabídky odměny, která sestává z dárkové poukázky Decathlon ve formě PDF přílohy.
Hodnota dárkové poukázky Decathlon je určena modelem pneumatik, který si zákazník zakoupil: pneumatiky 16″ = dárkové karty v hodnotě 650 CZK, pneumatiky od 17″ = dárkové karty v hodnotě 900 CZK

Dárkovou kartu lze v období od 15.3.2022 09:00 SEČ do 15.3.2024 23:59 SEČ uplatnit v obchodě Decathlon dle volby účastníka.
Po tomto datu platnost dárkové karty vyprší.
(Více informací na adrese cz.happy-shopping-yokohama.com)

Máte k této propagační akci dotazy?

Doporučujeme projít si nejprve naši sekci často kladených dotazů na adrese
cz.happy-shopping-yokohama.com/faq. Informace, které hledáte, naleznete s největší pravděpodobností přímo tam.

V opačném případě nám zašlete zprávu na adresu
happy-shopping-yokohama@tlcrewards.com.
Rádi vám pomůžeme!

Náš zákaznický servis je tu pro vás od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00.